Hakkımızda
Bidri İnşaat, Kuşadası İnşaat, Kuşadası Daire, Kuşadası Satılık, Kuşadası Kiralık, Kiralık Daire Kuşadası
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,qode-social-login-1.1.2,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.0.5,select-theme-ver-5.0.7,ajax_fade,page_not_loaded, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Title Image

Hakkımızda

BİDRİ İNŞAAT

Bidri İnşaat kuruluş tarihi 2014 yılında başladığı konut üretimi faaliyetlerinden çok önce sektörde yatırımcı olarak yer almaktaydı. Gayrimenkul alım-satımı yaparak yoluna başlayan firma, bireylerin ihtiyaçlarını tespit etmiş dolayısıyla bugünün ve geleceğin kuşaklarının ne istediğini bilerek yoluna devam etmektedir. Yatırımlarının büyük çoğunluğu turizmin gözbebeği Kuşadası’nda bulunan Bidri İnşaat, imzasını attığı tüm taahütleri zamanında ve kaliteden ödün vermeden teslim etmenin haklı gururunu yaşar.

Bidri İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen projeler güvenli yaşam, karlı yatırım, çevreye duyarlılık, modernite, yenilik-inovasyon, emek ve iş etiği temelleri üzerinde yükselir.

Vizyon

Yenilikçi teknolojiler kullanarak sektörün gelişimine katkı sağlayan iş ve yaşam alanları üretmek. Kimliği olan, prestijli projeler yaratarak öncelikli tercih edilen bir firma olmak.

Misyon

Daima daha iyiyi üretme ilkesini benimseyerek, İnsana değer katan projeler üretmek

WhatsApp Destek
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,
Size yardımcı olmamızı ister misiniz ?